Nokia 2.2 telefona nasıl format atılır?

 

Nokia 2.2 telefona nasıl format atılır
Nokia 2.2 telefona nasıl format atılır

Nokia 2.2 telefona nasıl format atılır

Telefonunuz herhangi bir virüs nedeniyle, bir uygulamadan dolayı yavaşladığında yada telefonunuzun açma kilidini unuttuğunuzda format atarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

Telefon resetleme işlemi, dosyaların, kişisel ayarların, indirilen uygulamaların telefondan kalıcı olarak silinmesine neden olur, bu işleme başlamadan önce telefonunuzu yedeklemeniz gerekmektedir.

Nokia 2.2 android işletim sitemine sahip telefonunuza hiçbir program ve yazılım kullanmadan kolay bir şekilde format atabilirsiniz.

 *  Telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamaya başlamadan önce eğer telefonunuzun şarjı yoksa şarj etmeniz gerekmektedir.


Nokia 2.2 telefona format atmak için ;

 1- İlk önce telefonunuzu kapatın ardından telefonun ses açma kapama tuşları ile aynı anda güç tuşunu basılı tutarak telefonun onarım modunun açılmasını bekleyin,

 2- Dil seçeneklerinden İngilizceyi seçin, 

 3- Onarım ekranı açılınca wipe data - factory reset i seçin ve daha sonra Yes -Delete All User Data şeklinde gelen uyarıya onay verin ve format işlemini başlatın,

 4- Format işlemi bitince ekrana roboot system now yazısı gelecektir bunu seçin daha sonra telefon kapanıp fabrika ayarlarına dönmüş olarak tekrar açılacaktır.

etiketler
Nokia 2.2 telefona nasıl format atılır?,
Nokia 2.2 Sıfırlama,
Nokia 2.2 Hard Reset,
Format atma,
Nokia,

Yorumlar

 1. Nokia 2.2 Hard Reset

  YanıtlaSil
 2. nokia 2.2 var kızım desenli tuş kilidi koymuş unutmuş.Sıfırlamak için denediğim yöntemler ; ses aç tuşu power tuşu aynı anda , ses kapama power tuşu aynı anda , ses açma kapama , power aynı anda , bütün tuşlar aynı anda , google telefonumu bul uzak bağlantı.bunların hiçbirinde resetleme ekranı gelmiyor.fastboot ekranıda olmuyor.ses açma ve power a basılı tutunca ekran gidip gelip android one yazısı geliyor başka birşey olmuyor nasıl sıfırlarız acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Android logosu geldiğinde tuşları bırakın.No commnd ekranı gelirse Sesi yükselt + Power tuşlarına basın

   Sil

Yorum Gönder

⚫SİTE İÇERİKLERİNİN KOPYALANMASI YASAKTIR DMCA.com Protection Status