iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

 

iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

iPhone 13 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır


iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini telefonlarda ekran görüntüsü alma işlemini değişik yöntemler kullanarak yapabilirsiniz. Ekran görüntüsü alma özelliğiyle telefonun ekranında bulunan bir görüntüyü fotoğraf olarak telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini telefonlarda ekran görüntüsü almak için herhangi bir harici uygulama yada program kullanmanıza gerek yoktur. iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini telefon modellerinde ekran görüntüsü alma özelliği standart olarak bulunmaktadır bunun için sadece telefonunuzda bir kaç işlem yapmanız yeterli olacaktır.iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini telefon modelinde ekran görüntüsü almak için ;

 1- iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini telefonunuzda görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın,

 2- Daha sonra “Güç” tuşu ile aynı anda “Ses açma” tuşuna basın ve bir süre bekleyin,

 3- Ekran görüntüsü alındığında telefonda fotoğraf çekme sesine benzer bir ses çıkacaktır ve bildirimler kısmında ekran görüntüsünü aldığınızı bildiren bir bildirim çıkacaktır,

 4- Tüm işlemleri doğru bir şekilde yaptığınızda iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini de ekran görüntüsü almış olacaksınız.iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini2 De Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir?

iPhone 13 - iPhone 13 Pro - iPhone 13 Mini telefonlarda ekran görüntüsü galeriye kaydedilir. Telefonunuzun fotograf galerisini açtığınızda almış olduğunuz ekran görüntülerinin yeni bir klasör içerisinde kaydedildiğini görebilirsiniz.
#etiketler
iPhone 13 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?,
iPhone 13 Pro Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
iPhone 13 Mini Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Ekran Görüntüsü Alma,
Apple iPhone 13,
iPhone ,

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫SİTE İÇERİKLERİNİN KOPYALANMASI YASAKTIR DMCA.com Protection Status