iPhone 14 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

 

iPhone 14 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır


iPhone 14 - iPhone 14 Pro - iPhone 14 Pro Max Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

iPhone 14 - iPhone 14 Pro - iPhone 14 Pro Max telefonlarda ekran görüntüsü alma işlemini değişik yöntemler kullanarak yapabilirsiniz. Ekran görüntüsü alma özelliğiyle telefonun ekranında bulunan bir görüntüyü fotoğraf olarak telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

iPhone 14 - iPhone 14 Pro - iPhone 14 Pro Max telefonlarda ekran görüntüsü almak için herhangi bir harici uygulama yada program kullanmanıza gerek yoktur. iPhone 14 - iPhone 14 Pro - iPhone 14 Pro Max telefon modellerinde ekran görüntüsü alma özelliği standart olarak bulunmaktadır bunun için sadece telefonunuzda bir kaç işlem yapmanız yeterli olacaktır.iPhone 14 - iPhone 14 Pro - iPhone 14 Pro Max telefon modelinde ekran görüntüsü almak için ;

 1- iPhone 14 - iPhone 14 Pro - iPhone 14 Pro Max telefonunuzda görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın,

 2- Daha sonra “Güç” tuşu ile aynı anda “Ses açma” tuşuna basın ve bir süre bekleyin,

 3- Ekran görüntüsü alındığında telefonda fotoğraf çekme sesine benzer bir ses çıkacaktır ve bildirimler kısmında ekran görüntüsünü aldığınızı bildiren bir bildirim çıkacaktır,

 4- Tüm işlemleri doğru bir şekilde yaptığınızda iPhone 14 - iPhone 14 Pro - iPhone 14 Pro Max de ekran görüntüsü almış olacaksınız.iPhone 14 - iPhone 14 Pro - iPhone 14 Pro Max De Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir?

iPhone 14 - iPhone 14 Pro - iPhone 14 Pro Max telefonlarda ekran görüntüsü galeriye kaydedilir. Telefonunuzun fotograf galerisini açtığınızda almış olduğunuz ekran görüntülerinin yeni bir klasör içerisinde kaydedildiğini görebilirsiniz.
#etiketler
iPhone 14 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?,
iPhone 14 Pro Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır,
iPhone 14 Pro Max Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır,
Ekran Görüntüsü Alma,
Apple iPhone 14,
iPhone ,

Yorumlar

⚫SİTE İÇERİKLERİNİN KOPYALANMASI YASAKTIR DMCA.com Protection Status